Close
posts background

آموزش هاشور فیبروز

آموزش هاشور فیبروز در کرج

آموزش هاشور فیبروز یک تکنیک دستی، نیمه دائمی از طراحی ابرو فوق العاده واقع گرایانه است، که با قلم دستگاه میکروبلیدینگ شکل ابرو بر اساس فرم صورت انجام می‌شود.
این روش هاشور ابرو برای کسانی که بیش از ۱۸ سال سن دارند و می‌خواهند مشکل زیبایی ابرو خود را اصلاح کنند، در نظر گرفته شده است.

برای موفقیت آمیز بودن هاشور فیبروز، پوست نباید آسیب دیده باشد.

اگر اگزما، آکنه، جوش یا هرگونه آسیب در ناحیه ابرو وجود داشته باشد، هفت روز قبل از هاشور ابرو، مشتری می‌تواند از کرم PhiTopic برای رفع مشکل استفاده کند.
کرم PhiTopic در کلینیک‌هایی که هاشور فیبروز در آنها انجام می‌شود، در دسترس است.
در هاشور فیبروز یا سایه ابرو با استفاده از قلم ظریف بلیدینگ جوهر را به سطح پوست تزریق می‌کنند که این کار باعث ماندگاری بیشتر هاشور فیبروز نسبت به روشهای قدیمی می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۶۶۹۷۳۱۶۲ ۰۲۱ – ۴۶۴۲۱۹۱ ۰۹۳۵ تماس حاصل فرمایید.

آموزش هاشور فیبروز

آموزش هاشور فیبروز در تهران

همچنین کلینیک آراد بیزینس برگزار کننده دوره آموزش هاشور فیبروز در تهران و کرج به طور خصوصی و گروهی، با ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه‌ای می‌باشد.

آموزش هاشور فیبروز در تهران و آموزش هاشور فیبروز در کرج را با کلینک زیبایی آراد بیزینس تجربه کنید تا ابرویی فوق العاده طبیعی و متناسب با چهره تان داشته باشید.

تاریخچه هاشور فیبروز :

فیبروز که به زبان انگلیسی phibrows  نوشته می‌شود از دو کلمه phi + brows تشکیل شده و نام یک شرکتی است که علامت  Phi  نشان شرکت می‌باشد. و  brows  به معنای ابرو می‌باشد
هاشور ابرو با تکنیک فیبروز در واقع همان روش میکروبلیدینگ  و از نوع هاشور نچرال می‌باشد . در روش فیبروز موهایی که با تکنیک فیبروز حاصل می‌شوند بسیار ظریف و نچرال هستند .

در روش میکروبلیدینگ فیبروز، امکان ایجاد طرح‌های مو مانند ظریفی هم وجود دارد که حالت ابرو را طبیعی‌تر جلوه می‌دهد و همچنین به این دلیل که رنگدانه در سطح کم‌عمق زیر پوست قرار می‌گیرد، به راحتی می‌توان آن را پاک کرد و مدل آن را تغییر داد. اما خوب ماندگاری این روش نیز به همین دلیل کمتر است و بیشتر افرادی که تمایل به ایجاد تنوع در مدل ابرویشان دارند، آن را مورد توجه و استقبال قرار داده‌اند. بخصوص جهت قرینه سازی ابروی دختر خانم‌ها، ما میکروبلیدینگ فیروز را پیشنهاد می‌کنیم.

آموزش فیبروز با مدرک بین المللی

در ایران دو نوع مدرک برای فیبروز وجود دارد:

۱- مدرکی که از سمت سازمان فنی و حرفه ای صادر می‌شود.

۲- مدرکی که از سمت آکادمی فی صادر می‌شود.

آموزش فیبروز در تهران – آموزش فیبروز در کرج

برای اطلاع از کلاسها و دیدن نمونه کارها می‌توانید به صفحه اینستاگرام ما سر بزنید.

در کلینیک آراد بیزینس آنالیز و پاکسازی پوست صورت به روش کامل حرفه ای انجام می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *